Alen Veziko astub üles Eesti naiste auks

Alen Veziko esitleb uut kontsertkava „Soolo 7“, kus laval koos temaga on 7 kitarri, 2 klaverit ja mõned rütmiinstrumendid. Tegemist on omanäolise projektiga, kus kasutatakse loopereid ja arvutit, millega luuakse eriline kõlapilt ja viiakse kuulaja imelisse helide maailma.

Armastatud muusik Alen Veziko annab eelseisva naistepäeva puhul eksklusiivse kavaga enneolematu soolokontsertide sarja, et tervitada kõiki tublisid Eesti naisi, aga loomulikult on ka kõik mehed oodatud sellest muusikaelamusest osa saama. 13. märtsil jõuab ta tuuriga Vihula Mõisa.

„Minu kontsertidel on pea alati olnud naiskuulajad küllaltki suures enamuses ja seetõttu julgen uskuda, et olen suutnud viia oma muusikat naiste südamatesse ja soovin Eesti naistele ka oma uue kontsertsarja pühendada,“ rääkis Veziko. „Siiski on viimastel kordadel märgata ka meeskuuljata osakaalu suurenemist. Minu muusika romantilised sõnumid ongi pühendatud mehe ja naise vahelisele armastusele,“ selgitas Veziko.

Kaasaegset tehnoloogiat kasutades on võimalik luua muusikat ning esitada seda sellisel kujul, mis varem polnud võimalik. Tänu tehnika arenemisele on loodud võimalus, et üks mees mängib laval rohkem kui seitset instrumenti.

Kontsert on sissejuhatuseks Alen Veziko sügisel ilmuvale stuudioalbumile, mis on järjekorras seitsmes. Sellest tulenevalt on uue kontsertkava pealkiri „Soolo 7“. Kontserdil saab kuulata Alen Veziko läbi aegade parimaid palasid täiesti uues võtmes.

Kuulutaja

Foto: pressimaterjalid