Filmifestival ootab meeskonda uusi noori

festivali meeskond

Iga aasta veebruaris aset leidev Rakvere Gümnaasiumi filmifestival kutsub kõiki 15–21aastaseid noori kandideerima 2020. aasta festivali meeskonda.

On paratamatu, et meeskond uueneb igal aastal liikmete muutuva elukorralduse tõttu. Seepärast on praegustel ürituse läbiviijatel südamesoov anda väärikalt teatepulk üle usinatele ja särasilmsetele inimestele, kes filmifestivali traditsioone jätkaksid.

„Filmifestival on täpselt sama eriilmeline, nagu on seda organiseeriv meeskond, mistõttu soovime, et huvitatud end julgelt kirja paneks,“ sõnas Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali üks peakorraldaja Mona-Liis Lipp, lisades, et kandideerima on oodatud kõik noored hoolimata elukohast, huvialadest või varasemast kogemusest filmindusega.

Teise peakorraldaja Eleriin Miilmani sõnul on 2020. aasta festivali peakorraldajad juba teada ja nüüd on järgmiseks oluliseks sammuks leida sobiv meeskond. „Seadsime eesmärgiks tulevase meeskonna varajase komplekteerimise, et saaks ruttu noored korraldamisesse kaasata ja tagada võimalikult sujuva ülemineku,“ ütles Miilman.

Nii praegused peakorraldajad kui ka suurem osa meeskonnaliikmeid on filmifestivali organiseerimisega tegelenud juba mitu aastat. „Meeskonda registreerudes ei pea piirduma vaid üheaastase korraldamisega – aastad on näidanud, et soovitakse korraldamise juurde jääda kauemakski,“ sõnas Lipp.

Kandideerimiseks tuleb täita vorm, mis on leitav nii filmifestivali kodulehelt filmifestival.eu kui ka Facebookist.

Kuulutaja

 2018. aasta meeskond koos vabatahtlikega.

Foto: Reti Kokk