Mugav ja kvaliteetne igapäeva pesu

Kuigi igapäevasele tavariietusele pööratakse palju tähelepanu, ei tohiks seda teha aluspesu arvelt. Õigesti valitud aluspesu ei paku mitte ainult palju mugavust, vaid aitab ka pealisrõivaid valida ning esile tõsta. Ära alahinda rinnahoidja või aluspükste õiget vormi ning rätsepatööd: õiget tüüpi aluspesu aitab tõesti esile tuua sinu ülerõivaste täisilu! Ära unusta ka korsette, vormivat aluspesu või lühikesi pükse: sellist tüüpi aluspesu olemasolu on igas riidekapis kohustuslik.

Kuuldus, et need ei ole eriti mugavad või ei sobi igapäevaseks kandmiseks, on müüt: kvaliteetsed ja õiges suuruses riided on figuuri esiletõstmiseks igal juhul asendamatud. Kui palju peaksite vabaajapesu eest maksma? Pidage meeles, et kõrge hind ei tähenda alati kvaliteeti: hea aluspesu, mis kestab aastaid, võib olla rahaliselt hinnatud väga erinevalt. Loomulikult on ostudele kulutatav summa Sinu valik, mistõttu oleme välja toonud valikud, mis sobiksid Sinu eelarvega.

Rinnahoidjad

Igapäevaseks kandmiseks on rohkesti rinnahoidjaid. Valige mugavad ja stiilse välimusega polsterduseta rinnahoidjad: need näevad suurepärased välja nii ülariidena (kombineeri kõrge vöökohaga pükste ja ülisuure jopega – see näeb välja eriline, kuid mitte sündsusetu) ja sobivad kandmiseks ka sooja kampsuni või paksu särgi all. Eriti paksu polsterdusega push-up rinnahoidjad on vaikselt moetrendidest kadumas, kuid tavapärase pesu armastajatel ei ole pettumiseks põhjust: kerge polsterduse ja laiemate rihmadega rinnahoidjad tagavad rinnale soovitud kuju ja toe. Valige silmapaistmatud laserõmmeldud rinnahoidjad kitsa riietuse jaoks.

Piiratud eelarve puhul

Suurema eelarve eest

Aluspüksid

Sünteetiline pits, paeltega püksikud, eriti liibuv aluspesu… Unusta see! Seda tüüpi pesu näeb kena välja, kuid tekitab enamikule ebamugavust. On aeg avastada mugavad ja kauni välimusega aluspüksid! Valige looduslikud materjalid ja klassikalised lõiked, mis sobivad ideaalselt iga riietuse alla. Tihti müüakse seda tüüpi pesu suuremas koguses (näiteks 3-5 erinevat värvi, kuid samast mustrist ja materjalist aluspüksid ühes pakendis). See on hea mõte reisile minnes, et säästa raha või lihtsalt olla kindel selles, et saad alati mugavat aluspesu kanda.

Piiratud eelarve puhul

Suurema eelarve eest

Vormiv aluspesu

Kõrge vöökohaga aluspüksid, korsetid, lühikesed püksid või vormivad lühikesed püksid on suurepärane valik kitsaste riiete kandmiseks muutes Sinu figuuri vaid sekunditega. Isegi moemaailmas, mis üha enam tervitab erinevaid kehafiguure, võib sellest saada õige riideese aitamaks esile tuua erinevate figuuride kõige kauneimaid kohti, samal ajal ebearelistlikesse standarditesse kinni jäämata. Vormiv pesu tõstab esile talje, annab puusadele lisavolüümi, tõstab rinda. Mõistlik on osta mitut erinevat tüüpi aluspesu, mida saab kanda erinevate rõivastega, avatud kleitidest ülikondadeni.

Piiratud eelarve puhul

Suurema eelarve eest