Rakvere Rohenädala taaskasutus- ja ökolaadal heiskab keskväljakul muusikapurjed Silver Sepp

Silver

 

Rakvere rohenädal taaskasutus- ja ökolaat toimub Rakvere keskväljakul, neljapäeval, 24. mail algusega kell 18–20. Kaubeldakse taaskasutusmaterjalidest meisterdatud toodete ja käsitööga, ökotoodete ja talutoodetega. Rohenädala puhul on keskväljakul ka Rakvere O.T.T (Rakvere otse tootjalt tarbijale), mis traditsiooniliselt kohtub igal nejlapäeval keskraamatukogu hoovis. Kultuuriprogrammis esinevad Rakvere linna lapsed, autasustatakse joonistusvõistluse võitjaid ja loositakse auhindu rohelise teekonna päeval osalejate vahel.

Esmakordselt Rakveres heiskab Silver Sepp taaskasutus- ja ökolaadal oma seitsmemeetrise ühemastilise sisemaapurjeka laulupurje, millelt kõlavad laulud ja Silveri isetehtud fantaasiapillid.

Tema muusikat võib kirjeldada nii, et Silver teeb põhimõtteliselt eimillestki midagi. Ta on näiteks võtnud peotäie naelu ja mõned puutükid ning need omavahel raskete haamrilöökidega ühendanud. Ta on häälestanud rauasaega kanalisatsioonitorusid, et õigeid bassinoote saada ja sama kergekäeliselt kasutab ta ka oma vanaise jalgratta esiratast trummikomplektina. See tundub nagu hunnik kila-kola, kuid kõlab siiski kui täieõiguslik muusika, mida hoiavad koos Silveri isekirjutatud laulutekstid.

Rakvere rohenädala programmi leiate Facebooki Rakvere Rohenädal 2018 ja Rakvere Kultuurikeskuse kodulehelt http://rakverekultuurikeskus.ee/

Foto: Silver Seppa erakogust