Valmistume kooliks!

Kool on peagi ukse ees ning on viimane aeg vajalikeks ettevalmistusteks. Kooliks valmistudes võivad lapsed vajada palju erinevaid asju. Kui suvega kasvanud lastele peab ostma uued riided ja jalanõud, siis mõnele esimesse klassi minevale lapsele on lisaks tarvis ka lauda ja tooli, millel koolitükke teha, sinna juurde head valgustit ning kõiki muid koolitarvikuid. Koolitarvete soetamiseks oleks mõistlik hoida silma peal parimatel Eesti jaekettide pakkumistel, sest koolikampaaniate käigus võib teadlik ostja säästa üsnagi kopsaka rahasumma. 

Milliseid ettevalmistusi teha algavaks kooliaastaks ning kust võib leida parimaid pakkumisi koolitarvete soetamiseks, saad lugeda alljärgnevast ülevaatest. 

Kust osta koolitarbeid?

Koolitarvete ostmiseks on erinevaid võimalusi. Võid leida erinevaid e-poode, kust koolitarbeid mugavalt tellida ilma kodust lahkumata – piisab vaid sobivate toodete välja valimisest ning tellimuse kinnitamise järel saabub kaup mõne päevaga koju kätte.

Kuid on ka neid inimesi, kellelele meeldib enne ostu sooritamist asju ise näha/katsuda, et veenduda nende sobivusel ja näiteks kvaliteedis, mida pildilt on raske tuvastada.
Sellisel juhul võid leida üsna hea valiku laste koolitarbeid Prisma poeketist. Nii võid koolitarbed kaasa haarata kasvõi siis, kui lähed poodi saia järele. 

Laialdane tootevalik ja mõistlikud hinnad on omane Prisma poeketile, kust leiab ka riideid suurematele ja väiksematele koolijütsidele. 

Ka Grossi Toidukaubad on sügiseks valmis ning pakkumisi koolitarvetele leiab ka sealt. 

Tarvis läheb ju kõike: vihikuid, joonistusvahendeid, pliiatseid ning teritajaid. Grossi Toidukaubad toovad sinuni taskukohased kaubad ning üsnagi suured allahindlused. 

Ole vaid valmis ja hoia silm peal nii sooduskampaaniatel kui ka kliendilehel, kust võid ahvatlevaid pakkumisi leida.

Kuidas sisustada tuba kooli minevale lapsele?

Laste esimene koolikell on suur ja pidulik sündmus ning esimeseks sammuks lapsele selles kasvamise ja õppimise teekonnal. 

Nüüd on aeg sisustada lapse tuba mängumaailmast üle natuke suurema lapse toaks, kust ei puudu ka hea ning ergonoomiline koolimööbel. 

Sobiva laua, tooli ja muude tarvikute valimisel peab arvestama lapse vajadustega, et mööbel oleks mugav seal õppijale ning kõik oleks käe-jala juures.
Mõistlikke pakkumisi leiab Jysk kauplustest, kus leidub stiilseid mööbliesemeid, mis sobivad just sinu lapse toa sisustamiseks. Jyski laialdasest valikust leiab ka erinevaid laualampe ja valgustusi, aga ka ergonoomilisi jalatugesid ja palju muudki, mis teeb õppimise mugavamaks. 

Hoia pilk peal ka Jysk sisustuspoe sooduspakkumistel, mis üllatavad oma heade hindadega.

Kui loome lastele mugava keskkonna koolitükkide tegemiseks, kus on omal kohal lihtsus, ergonoomilisus ja lapse vajadustest lähtuvad muud tingimused, siis võime olla kindlad, et ka lapsel endal on õppimine hulga mõnusam. 

Ega siis koolitükke saa teha diivaninurgal põlve peal kritseldades – ikka on tarvis istuda laua taga, rüht paigas, selg toetatud ja hea valgus langemas õpilauale.