Vaimse tervise teemaline inspiratsioonipäev tuleb taas

Räppar Säm. Allikas: Kadrina valla Noortevolikogu

25. novembril algusega kell 17 toimub Kadrinas taas noorte inspiratsioonipäev, mille seekordne pealkiri on „M.O.T. Mina olen tähtis!“. Noorte ette astuvad oma lugudega muusik Grete Paia, neuroteadlane Jaan Aru ja ämmaemand Laura Kalja. Lisaks neile saab vahepaladena näha ka üllatusesinejaid! Õhtu lõpetab noor andekas räppar Säm.

Eelmisel aastal esmakordselt toimunud inspiratsioonipäev võeti nii noorte kui ka esinejate poolt väga heade emotsioonidega vastu ning noored tajusid, et sellistest teemadest on vaja rohkem rääkida. Kui enda päris lugudega astuvad välja inimesed, keda peetakse eeskujudeks, tunnevad ka noored end vähem üksi ja julgemana.

Sel aastal saavad loodetavasti vastuse küsimused: „Kuidas ennast aidata, kui mul on mure?“, „Milline mure vajab kohest reageerimist?“, „Kas ma olen nagu kõik teised?“, „Kas ma tean, mis toimub minu sees?“. Noortel on võimalus osaleda aruteludes ja saada enda küsimustele vastused otse armastatud professionaalidelt.

„Noored väärivad vastuseid enda küsimustele, mida kahjuks siiani peetakse paljudes kohtades tabuteemaks. Noortevolikoguna oleme probleemi tajunud ning soovime noori toetada ja pakkuda neile võimalusi iseenda paremini tundma õppimiseks,“ sõnas Kadrina valla Noortevolikogu liige Liis Lillemägi. „Pärast eelmisel aastal toimunud ürituse edu ja tagasisidet oli meil suur soov seda ettevõtmist korrata ning tänu haridus- ja noorteameti projekti „Noorte heaks“ toetusele saame seda taas teha!“

Üritus on tasuta ja oodatud on kõik noored ning noortega töötajad nii Lääne-Virumaalt kui kaugemalt.

Kuulutaja